Spotkanie z kulturą w Dąbiu

Teatr Studnia: Babę zesłał Bóg - przedstawienie muzyczne

Babę Zesłał Bóg
Spektakl Muzyczny – Teatr Studnia


6 kobiet,6 charakterów,6 żywiołów. To prawdziwa mieszanka wybuchowa! Być kobietą, to nie lada wyzwanie! „Babę zesłał Bóg” to pełny humoru, muzyki i lekkości spektakl o kobietach. Zabawne dialogi oraz sytuacje z życia wzięte z pewnością rozbawią i zrelaksują niejednego widza. Przyjemny, żartobliwy spektakl muzyczny na motywach książki znanego chorwackiego dramaturga Miro Gavrana „Wszystko o kobietach” połączony z przebojani takimi jak: Gdzie Ci mężczyźni, Babę zesłał Bóg, O mnie się nie martw, Żegnaj kotku.
Zapraszamy!

Obsada:
Marta Dominikowska
Ewelina Piechocka
Sandra Zaborowicz
Zosia Samol
Kamila Mielnik
Agnieszka Krutin

Teatr Studnia jest lokalnym teatrem działającym na terenie powiatu krośnieńskiego. Powstał z miłości do teatru, muzyki, tańca, potrzeby samorealizacji oraz zarażania innych pozytywnym, artystycznym bakcylem. Studnia jest Naszym drugim domem. Tutaj razem tworzymy. Wyznajemy zasadę „śmiech to zdrowie” dlatego kabaret, komedie oraz wszelakie improwizacje są stałym elementem wszystkich prób. Nasza STUDNIA nie ma dna! Każdy czerpie z niej pełnymi wiadrami! Bo o to właśnie chodzi, żeby dawać siebie innym w jak najlepszym- pozytywnym wydaniu! Swoim repertuarem odpowiada na szeroką potrzebę doznań artystycznych na wielu płaszczyznach- od spektakli dedykowanych dla najmłodszych widzów, poprzez kabaretowe potyczki oraz musical. Nie zabraknie też scen zadumy , skłaniających odbiorców do głębszych refleksji oraz miłych dla ucha dźwięków znanych melodii.

Kup bilet

Zadzwoń i zarezerwuj bilety. Zakup biletów grupowych (pow. 5 osób) tylko telefonicznie.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Masz pytania lub chcesz zarezerwować bilety? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ważne informacje

Noclegi

Przyjedź na koncert i zostań na dłużej. Poniżej oferta noclegów na czas koncertu i nie tylko.

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY TEMAR W DĄBIU

Miejsce wydarzenia

W naszej ofercie znajdują się domki dla 2, 3, 4, 5, 6, 9 i 13 osób z tarasem, łazienką i aneksem kuchennym, dzięki czemu nasi Goście mają do własnej dyspozycji wszystko, czego potrzebują. Cały obiekt jest monitorowany, ogrodzony i zamykany na noc.

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY KOŁATKA

13 km do miejsca wydarzenia

Oferujemy pełne wyżywienie oraz bazę noclegową. Na terenie ośrodka znajdują się place zabaw, miejsca ogniskowe, ścianka wspinaczkowa, tyrolka, boisko oraz dwie plaże. Posiadamy szeroką ofertę dodatkowych atrakcji na terenie ośrodka. 

HOTEL GRAPE TOWN

23 km do miejsca wydarzenia

Hotel Grape Town oferuje 80 przestronnych pokoi. Wszystkie pokoje, które oferujemy zaprojektowane są w stylu przypominającym o tradycji naszego miasta. Ich jasne i pogodne wnętrza dodają pozytywnej energii, a wygodne meble zapewniają maksymalny komfort. 

City Bouitique Hotel

29 km do miejsca wydarzenia

Obiekt dysponuje obecnie 36 pokojami. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej, telefon, suszarki oraz mają zapewniony bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel Retro

29 km do miejsca wydarzenia

Hotel Retro to wyjątkowe miejsce w samym centrum Zielonej Góry. Domowa kuchnia, komfortowe pokoje oraz urokliwy ogród sprawiają, że nasi goście mogą odpocząć po wyczerpującej podróży i nabrać sił witalnych.

Amadeus Hotel

28 km do miejsca wydarzenia

Urokliwy hotel w Zielonej Górze. Do dyspozycji gości są 24 pokoje hotelowe. Hotel oferuje szerokie menu restauracyjne.

Hotel Ruben

28 km do miejsca wydarzenia

Ruben Hotel**** – to klimatyzowany, biznesowy Hotel  położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. 

Scroll to Top