Spotkanie z kulturą w Dąbiu

GALA OPERETKOWA

Wystąpią:
Anna Michalak,
Emilia Zielińska,
Mariusz Ruta,
Bartosz Kuczyk
www.kuczykart.pl

Czym jest miłość? Niektórzy twierdzą, że uczuciem, inni- reakcją chemiczną, a jeszcze inni mówią, że to stan umysłu. Wszyscy jednak są zgodni, że ogólne pojęcie „miłości” najlepiej definiuje sztuka. Zapraszamy zakochanych, kochających, kochanych i w ogóle wszystkich na koncert pełen miłości, bo miłość jest jego puentą.
Najpiękniejsze arie i duety miłosne w wykonaniu artystów scen poznańskich już 20 sierpnia o godz. 20.30 podczas Lubuskiego Lata Kulturalnego w Dąbiu k. Zielonej Góry. Usłyszymy aranżacje arii miłosnych z najdoskonalszych oper świata. Będzie podróż przez najbardziej romantyczne miejsca na świecie. Podróż żywiołowa i nostalgiczna jednocześnie, pełna radości, ale i wzruszenia, przyziemnych zmagań i górnolotnych marzeń.

Kup bilet

Zadzwoń i zarezerwuj bilety. Zakup biletów grupowych (pow. 5 osób) tylko telefonicznie.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Masz pytania lub chcesz zarezerwować bilety? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ważne informacje

Noclegi

Przyjedź na koncert i zostań na dłużej. Poniżej oferta noclegów na czas koncertu i nie tylko.

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY TEMAR W DĄBIU

Miejsce wydarzenia

W naszej ofercie znajdują się domki dla 2, 3, 4, 5, 6, 9 i 13 osób z tarasem, łazienką i aneksem kuchennym, dzięki czemu nasi Goście mają do własnej dyspozycji wszystko, czego potrzebują. Cały obiekt jest monitorowany, ogrodzony i zamykany na noc.

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY KOŁATKA

13 km do miejsca wydarzenia

Oferujemy pełne wyżywienie oraz bazę noclegową. Na terenie ośrodka znajdują się place zabaw, miejsca ogniskowe, ścianka wspinaczkowa, tyrolka, boisko oraz dwie plaże. Posiadamy szeroką ofertę dodatkowych atrakcji na terenie ośrodka. 

HOTEL GRAPE TOWN

23 km do miejsca wydarzenia

Hotel Grape Town oferuje 80 przestronnych pokoi. Wszystkie pokoje, które oferujemy zaprojektowane są w stylu przypominającym o tradycji naszego miasta. Ich jasne i pogodne wnętrza dodają pozytywnej energii, a wygodne meble zapewniają maksymalny komfort. 

City Bouitique Hotel

29 km do miejsca wydarzenia

Obiekt dysponuje obecnie 36 pokojami. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej, telefon, suszarki oraz mają zapewniony bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel Retro

29 km do miejsca wydarzenia

Hotel Retro to wyjątkowe miejsce w samym centrum Zielonej Góry. Domowa kuchnia, komfortowe pokoje oraz urokliwy ogród sprawiają, że nasi goście mogą odpocząć po wyczerpującej podróży i nabrać sił witalnych.

Amadeus Hotel

28 km do miejsca wydarzenia

Urokliwy hotel w Zielonej Górze. Do dyspozycji gości są 24 pokoje hotelowe. Hotel oferuje szerokie menu restauracyjne.

Hotel Ruben

28 km do miejsca wydarzenia

Ruben Hotel**** – to klimatyzowany, biznesowy Hotel  położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. 

Scroll to Top